Bitcoin przyciąga więcej inwestorów, ponieważ aktywa cyfrowe były świadkami wielkiego przełomu w ostatnim tygodniu.

Starzy handlowcy wracają do biznesu po tym jak Bitcoin wycofał się ze stanu stagnacji.

Bitcoin oczekuje się, że osiągnie 15000 dolarów, co jest krokiem zbliżonym do jego wszechobecnej wysokiej $ 20000.

Więcej Trader’ów wskakuje
Ostatni tydzień był złotym niebem dla społeczności kryptońskiej, gdyż Bitcoin w końcu przekroczył granicę 10000 dolarów. A w momencie zgłaszania tego, Bitcoin handluje na 11.710 dolarów.

Większość giełd kryptograficznych na całym świecie odnotowała w ciągu ostatniego tygodnia gwałtowny wzrost liczby rejestracji nowych klientów. Wysoki wolumen obrotu kryptokurrency może być wynikiem FOMO wśród inwestorów.

W rzeczywistości, Coinbase z prawie 35 milionami użytkowników na całym świecie był świadkiem trzykrotnego wzrostu wolumenu handlu Bitcoin Era, jak wynika z niektórych raportów. Amerykańskie skrzydło Binance’a również odnotowało swój wszechczasowo wysoki wolumen handlu Bitcoinami.

Przeczytaj też: Prawdziwa dominacja Bitcoinów to prawie 80 procent, Nowe Narzędzie Pokrywa CMC Obliczanie Dominacji BTC

Starzy handlowcy wracają do biznesu

Wraz z gwałtownym wzrostem ceny Bitcoinów i wolumenu handlu, starzy i opuszczeni ponownie skaczą na boisko. Konta handlowe Bitcoinów, które były nieaktywne od dłuższego czasu, obudziły się, aby robić jakieś interesy w Japonii.

Według japońskiej giełdy kryptograficznej Coincheck, wolumen handlu wzrósł w tym tygodniu od dwóch do trzech razy. Yusuke Otsuke, współzałożyciel Coincheck, powiedział, że stare konta stały się aktywne.

„Niektórzy z naszych użytkowników mają już konto, więc początkowa prędkość jest wysoka“, dodał

Dodając do tego, OKI Matsumoto, CEO Monex Group, która jest spółką matką Coincheck, wskazuje na możliwość zakupu Bitcoinu przez osoby, które nie mogły kupić złota.

Przeczytaj też: Bitcoin Reaching $100K jest konserwatywny, Here’s How Realistic is this?

Bitcoin to Cross $12000

Cena Bitcoin’a wzrasta do 12000 dolarów. Jednakże, Crypto handlowiec i analityk Josh Rager tweetował, że Bitcoin może dotknąć 12000 dolarów w każdej chwili.

Ponadto, niektórzy użytkownicy uważają, że ta faza jest tylko początkiem głównego Bitcoin breakout. Niektórzy przewidują, że w grudniu 2017 r. faza jest odtwarzanie, w którym cyfrowy składnik aktywów rozpoczął swoją byczą tendencję i zakończyć osiągnięcie wszechczasowego haju prawie 20.000 dolarów w ciągu kilku miesięcy.

Wspólnie, można spekulować, że dobre dni dla Bitcoin są przed nami. Cyfrowy aktywo zaczęło przyciągać więcej handlowców, a także może ewentualnie uchwycić rynek z większym udziałem.

Po wybuchu na 10000 dolarów, Bitcoin ma osiągnąć 15000 dolarów bardzo szybko, co jest bardzo zbliżone do jego wszechobecnej wysokiej. Dlatego też w najbliższych dniach można spodziewać się dużej pościgu byków z Bitcoin wielorybem.